Barınma Çadırları

TNC202103-2

90015269872


10 500,00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Barınma Çadırları

Şantiye Çadırı, Mantar Üretim Çadırı, Hayvan Barınma Çadırı, İnşaat Çadırı, Taziye Çadırı, Salma Tavuk Çadırı, Depo Hangar Çadırı

Endüstriyel Çadırlar Klasik Kamp Çadırlarından Bağımsız, Farklı Amaçlarda Kullanılırlar. Başlıca; Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Tavuk Yetiştirme Çadırı, Mantar Yetiştirme Çadırı, Hayvan Barınma Çadırı, Deprem Çadırı Olarak Kullanılır. Klasik Betonarme Yapılardan %75 Daha Az Maliyetli Ve Güvenlidir. En Büyük Avantajı İse Demonte Tasarımı Sayesinde Dilediğiniz Zaman Söküp, Başka Bir Yere Nakledilebilir Olması Ve Ürün Ebatlarını Müşterinin Belirleyebiliyor Olmasıdır.

Kullanılan Kumaşlar 1100 D Süper Kalite Pvc Tır Brandasıdır. Bu Kumaşlar Yağmur, Kar, Güneş, Çamur Gibi Yıpratıcı Doğa Olaylarına Karşı Maksimum Dirençlidir.
Demir Aksamı 42 X 1.5 Cm Dkp Profil Kalın Borudur. Boru Kalınlığı, Rüzgar Dayanımı Göz Önünde Bulundurularak Seçilmiştir. Demirler Elektrostatik Boya İle Boyandıktan Sonra Özel Fırınlarımızda Isıl İşlemden Geçirilir.
İzolasyon Malzemeleri, Kullanılacak Amaç İçin Özel Seçilir. Mantar Çadırları, Şantiye Çadırları, Hayvan Barınma Çadırlarında Kullanılan İzolasyon Malzemeler Farklıdır. Özel İzolasyon Sayesinde, Kullanım Amacınıza Hizmet Eden Sıcaklık-Soğukluk Korumasını Sağlanır.

DEĞİŞİM & İADE

- Aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
Satın aldığınız ürünü fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

- Değişim işlemini nasıl yaparım?
Web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde değişim gerçekleştirmek isterseniz web sitemiz üzerinden değişim talep formu oluşturup, ürünü faturası ile birlikte fatura üzerinde adresimizin bulunduğu online satış ofisimize anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra iletişim sayfamızdaki numaradan değişim siparişinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.