Altıgen Kamelya Kıl Çadır

TNC202103-26

90015269896


8 000,00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Her EveBir Çadır Kıl Çadır

Türkiyede Bir İlk %100 Kıl Dokuma Kıl Çadır Otel Çadır Restoran Çadır Kafe Çadır Ve Kamp Çadırlarında Tek Oda Çadırİki Oda Çadırİki Oda Bir Salon ÇadırOlarak Hizmet SunanSektörün Öncü Firmalarından Olan Tunç Çadır Farkı İle Sizlerle.

Kıl ÇadırıOba ÇadırıYörük ÇadırıRestoran Çadırı Kamelya Olarak Yıllardır Hizmet Verdiğimiz Çadır Sektöründe 1.Sınıf İşçiliğimizden VeKalitemizdenÖdünVermedenTürkiyeVeDünyaGeneline Çadırlarımızı UlaştırmayaDevamEtmekteyiz.

Kıl Çadırlarımız %100 Olarak Organik Beslenen Dağ Keçilerimizin KıllarındanÜretilmektedir.

NedenKılÇadır

Kıl Çadırların FiyatlarıDüşünülenin Aksine OldukçaMakuldur. Kıl Çadırlar Sinek , Sivrisinek Gibi Haşereleri Yapısından Dolayı Uzak Tutar. Bu Da Sizlerin Sıcak Yaz Günlerinde RahatEtmeniziSağlar.

Ayrıca Kıl ÇadırlarYazın SerinKışın Da Sıcak Tutma Özelliğine Sahiptir. Özellikle Sermaye İsteyen Yeniİşletmelerimiz Yatırım Maliyetlerinizi Düşürmek Ve Dikkat Çekmek İstiyorsanız Bize Kolayca Ulaşabilir Ve Siz Değerli MüşterilerimizinYüzünü Güldürebilmemiz İçin Bize Bir Fırsat Vermiş Olursunuz.

Çadır Özellikleri :

İstenilen Ölçülerde İstenilen Konsepte Hazırlanabilen Bungalov Tipi Çadırlar +40 -30 Isı Yalıtımlı Her Türlü Hava Şartlarına Uygundur. Çadır 4 Katmandan Oluşur. 1. Katman %100 Dokuma Keçi Kılı 2. Katman +40 -30 İzolasyon 3. Katman Rutubet Sıvı Geçirmez 4. Katman İç Astar Rut Bezi 42X1,5 Dkp Yuvarlak Boru Ara Bağlantılar 25X1,5 Dkp Yuvarlak Boru Orta Yükseklik 4,00M Ölçüsü 3X3=9 M² &Amp; 4X4=16 M² Altıgen 20M² ‘Dir. Nakliye Bize Aittir. Kurulum Fiyata Dahil Değildir. Tercihen İthal Blackout &Amp;Kıl Dokuma

Tunç Çadır Tekstilinş. San.Tiç.Ldt.Şti 

Garantisi Ve Güvencesiyle

Fiyat BilgisiVe İrtibat İçin : 0532 658 0111 – 0543 698 0490

 

DEĞİŞİM & İADE

- Aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
Satın aldığınız ürünü fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

- Değişim işlemini nasıl yaparım?
Web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde değişim gerçekleştirmek isterseniz web sitemiz üzerinden değişim talep formu oluşturup, ürünü faturası ile birlikte fatura üzerinde adresimizin bulunduğu online satış ofisimize anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra iletişim sayfamızdaki numaradan değişim siparişinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.