Aile Tipi 2 Odalı 6 Kişilik Kamp Çadırı

TNC202103-45

90015269915


600,00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 İki Odalı İçtenKurmalı Kamp Çadırı

 

1-Genel Özelliği

 

Kullanım Alanı 2,30 X 3,50 - Orta Yükseklik 2,00 - Yan Yükseklik 1,50 Metre-

Ön Tente 1,60 X 2,80 Metre Olup Toplam Alanı 13,5 M² ‘ Dir

Ürünümüzde 2 Adet 1,75 X 2,30 Oda Mevcuttur

2 Adet70 X 1,85 Cm Ebatlarında Çift Açılır Fermuarlı Geniş Sineklik Monte Edilebilen Kapı

2 Adet 95 X 65 CmSineklikli Fermuarlı Üst Kapaklı Pencere Mevcuttur

TümDikişler Son Teknoliji Çift Dikiştir .  Ayrıca Türkiye’ Deİlk Defa Firmamızda Uygulanan Ana Hatlara 4 Cm Emniyet Şeridi Dikilerek Çok Daha Sağlam Ve GarantiliHale Getirilmiştir. Bu Sayede Çadırınızı İsterseniz Demir Aksamını DeğiştirilerekDıştan Da Kurulabilirsiniz.

 

2- Kumas Özelliği

 

Hijyen Ve Doğa Dostu Nonwoven Kumaş Örme Ve Dokuma Olmayan Sadece Özel Kullanımlar İçin Üretilen Bir Üründür Bu Özel Ürün Sıvı Çekebilen , Sıvı İtebilen ,Sağlam, Esnek , Yumuşak , Gergin , Yanmayı Geciktirici Özelliği Olan , Filtre Edici Özelliği Bulunan, Bakterilere Karşı Dayanıklı Ve Antibakteriyel , Kanserojen Madde İçermeyen Yapısıyla Günümüzde Sağlık , Medikal Ve Hijyen Gibi Özel Sektörlerde Kullanılan Özel Bir Kumaştır. Her Türlü Hava Şartlarına Dayanıklı Olacak Şekilde İmal Edilmiştir

 

 3- Demir Özelliği

 

19 X 0,90Dkp Yuvarlak Boru Pas Ve Küflenmeye Karşı Elektrostatik Fırın Boya İle Kaplı

Not: İskeletlerimizde Hiç Bir Plastik Aksam Kullanılmamıştır .

 4 -Kullanım Detayları

 Çadırınızı Düz Bir Alana Kurunuz Kesici Ve Delici Aletlere Kesinlikle Dikkat Ediniz Aşırı Fırtınalı Havalarda ÖnlemAlmadan Kullanmayınız Aşırı Sıcak Havalarda Mutlaka Pencereleri Açınız Çadırınızı Daha Uzun Süre Kullanmak İçin Direk Güneş Işığından Muhafaza Edinizİllaki Kullanmanız Gerekiyorsa Üzerine Branda Örtü Kullanmanızı Tavsiye Ederiz .Çadırlarımız Su Geçirmez Kumaşlardan Dikişli Olarak İmal EdilmiştirAşırı Yağışlı Havalarda Üzerine Branda Kullanmanızı Tavsiye Ederiz.Çadırınızı Kullandıktan Sonra Islak Paketlemeyiniz Rutubetten Ve Nemden Koruyunuznot:Kullanma KitapçığınıMutlaka Okuyunuz..

Tüm Ürünlerimiz Tescillidir: © 2019/05717

DEĞİŞİM & İADE

- Aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
Satın aldığınız ürünü fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

- Değişim işlemini nasıl yaparım?
Web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde değişim gerçekleştirmek isterseniz web sitemiz üzerinden değişim talep formu oluşturup, ürünü faturası ile birlikte fatura üzerinde adresimizin bulunduğu online satış ofisimize anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra iletişim sayfamızdaki numaradan değişim siparişinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.